DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Białe drewniane ramki
Wysokiej jakości białe drewniane ramki można z łatwością otworzyć od tyłu i włożyć w nie plakat. Mają elegancki, smukły profil i płasko przylegają do ściany. Białe ramki można szykownie połączyć z ramkami w kolorze dębu, nadając ścianie z obrazami stylowego, skandynawskiego charakteru.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Białe ramki drewniane

Kup białe ramki online w Desenio! Oferujemy stylowe, niedrogie ramki drewniane, które doskonale pasują do wszystkich naszych plakatów. Nasze białe ramki są dostępne w małych rozmiarach: 13 x 18 i 21 x 30 oraz 30 x 40, 40 x 50, 50 x 50, 50 x 70, 61 x 91 i 70 x 100 cm. Ramki te są wykonane z drewna. Mają wąski, klasyczny profil. Szyba wykonana z przezroczystego pleksiglasu jest odporna na stłuczenie i lekka.

Biała ramka prezentuje się szykownie i stylowo z żywszymi motywami. Jeżeli jednak masz plakat w ciemniejszych odcieniach i chcesz, by ramka stapiała się z motywem i go uzupełniała, po prostu kup białą oprawę, która także elegancko zaakcentuje motyw. Ściana z obrazami oprawionymi wyłącznie w białe ramki to element charakterystyczny wystroju wnętrz w bardziej oszczędnym stylu skandynawskim. Dobrym sposobem nadania białemu kolażowi ciepła jest zastosowanie materiałów naturalnych oraz palety kolorów zbliżonych do barw ziemi. Uwielbiamy łączenie naszych białych i dębowych ramek w celu nadania kompozycji cieplejszego charakteru. Aby dodać ścianie z obrazami nieco kontrastu, możesz połączyć czarne i białe ramki — jest to idealny zabieg w przypadku ściany z czarno-białymi zdjęciami! Jeżeli chcesz zobaczyć, jak Twoje plakaty będą się prezentowały w białej ramce, lub chcesz połączyć ze sobą kilka ramek, skorzystaj z naszego narzędzia do tworzenia kolaży na ścianę z obrazami. Pozwala ono użyć różnych szablonów i zestawić ulubione plakaty z odpowiednimi ramkami. Kliknij tutaj!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne