Skip to main content.

A photo collection by Desenio

Escape to a place where lost memories and untold stories live.

Celebrates the merging of past and present, tradition and innovation

"The ancient architecture and abundance of magnificent buildings made Marrakech the perfect setting to create this collection".
Desenio's Chief Design Officer Annica Wallin.

Studio Amara – piękne fotografie artystyczne z Marrakeszu

Kolekcja Studio Amara przedstawiająca zabytkową architekturę, klasyczne łuki i piękne pastele oddaje piękno Marrakeszu w zapierający dech w piersiach sposób. Kolekcja została wyprodukowana w Marrakeszu przez Desenio Design Studio. Przedstawia hipnotyzujące sylwetki budynków, lśniące tafle basenów i wiele więcej.

Palmy na wietrze odbijające się w wodzie basenu sprawią, że zapragniemy wyruszyć w podróż! Ta kolekcja podkreśla magię i tajemniczość tego pięknego miejsca. W pokrytych różnokolorową pastelową mozaiką ścianach Marrakeszu, klasycznych łukach, pozłacanych kopułach oraz pieczołowicie wycyzelowanych detalach można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Jesteśmy zauroczeni tym przesyconym wielowiekową historią i tradycją sekretnym miejscem. W tej kolekcji Desenio Design Studio postawiło sobie za cel uchwycić dziedzictwo kulturowe Marrakeszu z jego bogactwem zabytkowej architektury.

Jeśli tajemnicza historia Marrakeszu fascynuje Cię tak samo jak nas i masz słabość do artystycznych fotografii, na pewno znajdziesz tu swoje nowe ulubione plakaty! Witamy w Studio Amara.