Skip to main content.

Czarne metalowe ramki

Ramki

Udoskonal swoją domową galerię przepięknymi ramkami! Nasze wysokiej jakości czarne metalowe ramki łatwo otworzysz z tyłu, dodając elegancji swoim plakatom.

Czarne ramki metalowe

Udekoruj swoje ściany metalowymi czarnymi ramkami, aby dodać skandynawski element we wnętrzu. Ramki dostępne w rozmiarach 13x18, 21x30, 30x40, 40x50, 50x50, 50x70 i 70x100cm. Ramka ma gładkie wykończenie i cienki profil, tak żeby elegancko prezentować się na Twoich ścianach. Szkło ramki wykonane jest z przeźroczystego szkła akrylowego, które jest odporne na uszkodzenia, a jednocześnie lekkie. Czarna metalowa ramka to doskonały wybór do oprawienia plakatów czy zdjęć, doda stylu każdemu projektowi. Potrzebujesz inspiracji jak połączyć czarne metalowe ramki z plakatami? Kliknij tutaj po wskazówki.

Czarna metalowa ramka to klasyczny i ponadczasowy wybór, który pasuje do wszystkich pomieszczeń i stylów wnętrz. Ramki dostępne są w różnych rozmiarach, możesz wybrać ten rozmiar który odpowiada twoim potrzebom. Małe ramki pasują do zdjęć i małych grafik. A może chcesz żeby grafika skupiała na sobie uwagę? Możesz wybrac większą ramkę dodając passe-partout w białym lub czarnym kolorze- jasne drewno wygląda stylowo we wszystkich połączeniach!

Wskazówka od projektantów! Czarne metalowe ramki wyglądają świetnie w połączeniu z innymi metalowymi ramkami, w złocie, lub srebrze. Połącz ze sobą różne kolory ramek i stwórz stylową, ale ciepłą atmosferę. Z plakatami i ramkami z Desenio łatwo stworzysz modną domową galerię!