Skip to main content.

A photo collection by Desenio

Niech ta chwila trwa, strać poczucie czasu. Mamy tylko dzisiejszą noc. Święto życia, Twoje święto.

Kolekcja Studio Luxe pozwala zanurzyć się w luksusach życia, poczuć dreszczyk tego, co nieznane i i cieszyć się nie traktowaniem życia zbyt poważnie. Stworzona przez nasze własne Studio Projektowe kolekcja uosabia naszą tęsknotę za zabawą! To czas na błyszczące sukienki, wysokie obcasy i noce, które chcielibyśmy, by trwały wiecznie. Święto życia, Twoje święto.

"Chcieliśmy stworzyć historię, która zaprosi nas do świata optymizmu i beztroskiej zabawy, świata, w którym liczy się tylko teraźniejszość, a możliwości są nieograniczone."
Annica Wallin, dyrektor kreatywna.

Błyszcząca kolekcja fotografii artystycznych - Studio Luxe

Odkryj świat pełen przygód, luksusu i celebracji - odkryj Studio Luxe! Ta kolekcja fotografii autorstwa Studio Projektowego Desenio celebruje życie i pozwala nam czekać z utęsknieniem na lepsze czasy. Dzięki tym błyszczącym plakatów możesz stworzyć galerię obrazów wypełnioną życiem i sprawić, że Twój dom stanie się magicznych miejscem ucieczki od rzeczywistości.

Podobnie jak w latach 20-tych, wszystko, czego pragniemy teraz, to wieczory z przyjaciółmi, błyszczące sukienki i przygody. Studio Luxe to idealny sposób na przywołanie wspomnień fanatycznych wieczornych wyjść, a kolekcja fotografii artystycznych doda Twoim ścianom szczyptę blasku i koloru. Odkryj kolekcję już teraz i znajdź swoje ulubione motywy!