DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa

Informacje o Desenio

W Desenio pasjonujemy się wystrojem wnętrz, a szczególnie stylem skandynawskim. Nasz pomysł na biznes jest prosty: stworzenie stylowych dekoracji na ściany powinno być osiągalne dla każdego. Od czasu powstania naszej firmy w 2010 roku rozwijała się ona niezwykle szybko. Możemy pochwalić się obecnością online w 33 krajach. Z łatwością też wchodzimy na nowe rynki. W Desenio znajdziesz najszerszą gamę skandynawskich plakatów oraz ramek, zawieszek, klipsów i półek na obrazy. Często dodajemy do naszego asortymentu nowości, aby podążać za najnowszymi trendami stylów wystroju wnętrz i designu skandynawskiego. W ofercie mamy artykuły dekoracyjne, wśród których znajdzie się coś do każdego pomieszczenia i każdego stylu wystroju.

O naszych produktach

Oferowane przez nas plakaty są drukowane na najwyższej jakości niepowlekanym, matowym papierze klasy premium (200 g). Cechuje go luksusowe wykończenie. Wszystkie plakaty (z wyjątkiem tych o wymiarach 13 x 18 cm i 21 x 30 cm) są dostarczane w postaci rolki umieszczonej w cylindrycznej tubie, zapobiegającej uszkodzeniu w czasie transportu. Oferujemy również ułatwiające stworzenie dekoracji na ścianę akcesoria, takie jak ramki, zawieszki, półki i klipsy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności, oferowanych artykułów lub swojego zamówienia, skontaktuj się z nami, pisząc na adres info@desenio.pl, a chętnie udzielimy odpowiedzi! Przydadzą Ci się wskazówki na temat aranżacji ściany z obrazami? Odwiedź nasze przykładowe pokoje, pełne inspiracji.

Aby poznać kolejne pomysły na wystrój, śledź nas na Instagramie, Facebooku i Pintereście!

Om Desenio

Informacje o firmie


Desenio AB
Numer rej. firmy 556763-0693
info@desenio.pl
+46 840 880 902

Adres pocztowy:
Desenio AB
Box 11025
100 61 Stockholm

Adres:
Maria Bangata 4A
118 63 Stockholm

UWAGA! Prosimy nie wysyłać zwrotów na podane powyżej adresy. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak dokonać zwrotu, kliknij tutaj.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne