DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Mamy nadzieję, że nasze produkty rozjaśnią Twój dzień. Nasz sklep internetowy jest otwarty jak zwykle, choć czasy dostawy w niektóre regiony może ulec niewielkiemu wydłużeniu.
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Kasa

Pokój dziecięcy
Udekoruj pokoje dziecięce elementami, które stymulują wyobraźnię i zachęcają do zabawy. Znajdziesz u nas urocze połączenia plakatów dla dzieci, które pozwolą stworzyć przytulny, wesoły i atrakcyjny pokój dziecięcy. Kupuj, klikając na zdjęcia.

Inspiracje — wystrój pokoju dziecięcego

Szukasz wskazówek i pomysłów na dekorację pokoju dziecięcego? Tutaj zebraliśmy nasze najbardziej urocze obrazy dla dzieci i porady dla Ciebie, jak stworzyć wesołe i przytulne otoczenie o niebanalnym wystroju. Oferujemy zestawy obrazów na ścianę zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Na naszej stronie znajdziesz wszystko, co stanowi doskonały dodatek do pokoju dziecięcego — od obrazów edukacyjnych, po urocze wizerunki zwierząt i superbohaterów. Plakaty dla dzieci to również świetny pomysł na prezent dla niemowlaka lub na chrzciny.

W miarę jak dzieci rosną, zmieniają się ich zainteresowania. Aby uniknąć ciągłego remontowania ich pokoi, do mocowania obrazów warto używać taśmy washi lub klipsów do plakatów. Dzięki temu dekoracje można zmieniać bez używania gwoździ. Dekorując pokój dziecięcy, popuść wodze fantazji! Aby kupić jedną z proponowanych przez nas kombinacji obrazów do pokoju dziecięcego, wystarczy kliknąć na odpowiednie zdjęcie lub wybrać kategorię Plakaty dla dzieci i obejrzeć wszystkie wzory.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
Powrót
Asia
Europe
North America
Oceania

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne

Niestety w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienia pod wskazany adres. Prosimy podać inny adres i kod pocztowy.

Powrót do kasy.

Zarejestrowano kod zniżkowy

Kod rabatowy zostanie automatycznie naliczony przy kasie. Kod jest ważny do CET.
*Nie dotyczy wyselekcjonowanych i spersonalizowanych plakatów i ramek.

Kontynuuj zakupy