DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Zawieszka do plakatu
Myśl niestandardowo i wyeksponuj swoje plakaty, korzystając z naszych zawieszek do plakatów. Zawieszki do plakatów to nowoczesny i stylowy sposób wieszania obrazów. Doskonale się prezentują w kolażu obrazów na ścianie. W tym miejscu zebraliśmy cały nasz asortyment różnych zawieszek do plakatów.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Zawieszki do plakatów

Która zawieszka do plakatu będzie się najlepiej prezentować w Twoim domu? Zawieszki do plakatów stanowią stylową i modną alternatywną metodę eksponowania plakatów i reprodukcji. Są również efektownym skandynawskim akcentem dekoracji domu. Nasze zawieszki do plakatów są dostępne w kilku długościach. Pasują do wszystkich plakatów różnej wielkości dostępnych w naszej ofercie. Zawieszki do plakatów są dostępne w czterech wariantach, z których dwa wykonane są z surowego drewna dębowego. Pozostałe dwa również zrobiono z drewna, ale są malowane na czarno lub na biało. Są sprytnie zaprojektowane: plakat jest po obu stronach utrzymywany magnesami — to doskonałe rozwiązanie zapewniające, że papier po żadnej stronie reprodukcji nie ulegnie uszkodzeniu.

Popularne dębowe zawieszki do plakatów są dostępne w dwóch różnych wariantach, które różnią się wzorem i metodą wieszania. W jednym z nich zastosowano te same sprytne magnesy, co w przypadku czarnych i białych zawieszek malowanych. Jest utrzymany w minimalistycznym, skandynawskim charakterze. Druga dębowa zawieszka do plakatów jest wyposażona w elementy mosiężne. Są do niej dołączone stylowe mosiężne śruby do mocowania, bawełniany sznurek i mosiężny wieszak. Wszystkie dostępne w Desenio zawieszki do plakatów są dostarczane w postaci kompletnego zestawu, który umożliwia natychmiastowy montaż elementu i stworzenie kolażu obrazów na ścianie.

Poza naszymi własnymi zawieszkami dębowymi lub z malowanego na czarno albo biało drewna oferujemy też zawieszki marki Moebe. Charakteryzują się prostą konstrukcją doskonale dostosowaną do wystroju wnętrz w minimalistycznym stylu skandynawskim. Zawieszki do plakatów marki Moebe są dostępne w trzech kolorach: czarnym, białym i mosiądzu, i wykonane z metalu.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne