DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
50 x 50 cm
W tej kategorii znajdziesz naszą kolekcję ramek o wymiarach 50 x 50 cm. Są oferowane w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów Możesz więc dobrać odpowiednie artykuły do wystroju wnętrza w każdym stylu i do każdego domu. Połącz i dopasuj ramki w różnych wariantach kolorystycznych i wykonane z różnych materiałów, aby stworzyć modną ścianę z obrazami!
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Ramki 50 x 50 cm

W tej kategorii znajdziesz ramki o wymiarach 50 x 50 cm dostępne w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów: drewniane w kolorze czarnym i białym, aluminiowe w kolorze miedzi, złota i srebra oraz dębowe. Wszystkie nasze ramki są produktami wysokiej jakości wyposażonymi w zapewniającą większą trwałość, wytrzymałą szybę z pleksiglasu, która jest tak samo przejrzysta jak szkło. Oferujemy również zawieszki do plakatów w kolorze dębu i bieli o długości 51 cm — stanowią szykowną alternatywę dla ramek tradycyjnych. Nasze ramki o wymiarach 50 x 50 cm można elegancko połączyć w modny kolaż z ramkami podobnego typu lub ramkami o różnych wymiarach i w różnych kolorach. Na stronie internetowej Desenio zawsze znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych i stylowych ramek w niskiej cenie. Kupowanie ulubionych artykułów online jest proste!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne