DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Ramki 100x150
Podkreśl wygląd swoich ścian, korzystając z naszych ramek o wymiarach 100x150 cm! Jak wiadomo, duże, przyciągające wzrok plakaty potrzebują ram, które podkreślą ich najlepsze strony. Nasze drewniane ramki 100x150 są dostępne zarówno w kolorze czarnym, jak i białym. Po oprawieniu w nasze duże ramki 100x150 Twoje dzieło sztuki będzie odpowiednio zaakcentowane!
Filtr (0)
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie
Wyczyść filtr

Duże ramki 100x150 cm

Jednym z najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz i w sztuce naściennej dla domów jest stosowanie dużych i śmiałych dzieł sztuki. Nasze ramki w rozmiarze 100x150 cm idealnie pasują do naszych plakatów 100x150 i, pomimo swoich wymiarów, są łatwe w montażu.

Jeśli chcesz, aby Twoja grafika naprawdę stała się centralnym elementem domu, tym czego potrzebujesz są ramki 100x150 i odpowiednio dopasowany plakat. Wystarczy umieścić na ścianie jeden plakat, który obejmie dużą jej część, aby łatwo sprawić, że dom stanie się jedyny w swoim rodzaju. Nasze ramki 100x150 są dostępne zarówno w wersji z czarnego, jak i białego drewna, więc można wybrać swój ulubiony wzór.

Jeśli masz pustą ścianę w domu, która wymaga wypełnienia, możesz wykorzystać te ramki, wieszając je na ścianie lub po prostu opierając je o nią. Wybór należy do Ciebie, w zależności od tego, jaki chcesz osiągnąć efekt końcowy.

Odbierz prezenty na czas!
Zamów do godziny 23:59 17 grudnia, żeby przesyłka dotarła do Ciebie przed Bożym Narodzeniem
x
×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
Powrót
Asia
Europe
North America
Oceania

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne