DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Ëlodie
Moda plus girl power, sport i romantyzm składają się na wyjątkową kolekcję stworzoną we współpracy z jedną z czołowych francuskich ilustratorek modowych. Kolekcja składa się z 12 wzorów plakatów wykonanych w oryginalnym stylu Ëlodie, stworzonych specjalnie dla Desenio.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Ekskluzywne ilustracje modowe autorstwa Ëlodie

Ëlodie x Desenio to wyjątkowa kolekcja stworzona we współpracy z jedną z czołowych francuskich ilustratorek modowych. Kolekcja składa się z 12 wzorów plakatów wykonanych w oryginalnym stylu Ëlodie, stworzonych wyłącznie dla Desenio. Moda i girl power – to główne cechy kolekcji wdającej się we flirt z latami 70. XX wieku, romantyzmem i duchem sportu. Przez kolekcję przewijają się bogate w detale kwiaty wraz z odcieniami różu. Wraz ze zgaszonymi barwami pasteli i kontrastującymi kolorami stanowią znak rozpoznawczy ilustracji modowych Ëlodie. Wiele wzorów plakatów tchnie też figlarnością, a także zawiera nostalgiczne elementy z czasów dzieciństwa Ëlodie.

Ëlodie jest francuską ilustratorką niezależną, dysponującą dużym portfolio z zakresu mody i urody. Jest znana przede wszystkim z ilustracji emanujących kobiecością i delikatnością, które odzwierciedlają jej wielką fascynację modą. Ich tematem są często kobiety. Ëlodie mieszka obecnie w Paryżu i od samego początku swojej kariery współpracuje z takimi markami jak Nina Ricci, Stella McCartney i Ladurée, a także z mnóstwem czasopism z całego świata.

Êlodie x Desenio
×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne