Skip to main content.

Ambassador Collections

Przedstawiamy nasze oficjalnych Ambasadorki na rok 2022: Anna Lewandowska i Gerda Lewis! Każda Ambasadorka współpracowała z naszym Studiem Projektowym przy tworzeniu własnej kolekcji.

Gerda Lewis

Przygotuj się na pełne radości, beztroskie lato z kolekcją plakatów ambasadorki Desenio Gerdy Lewis! Idealny sposób na wprowadzenie do domu koloru. Mieszaj i zestawiaj ze sobą plakaty w jasnych zieleniach, ostrych różach i odcieniach lawendy.

INSPIRUJĄCE ŻYCIE

Od „Top Model” po „Die Bachelorette”, Gerda codziennie inspiruje swoje obserwatorki, dzieląc się swoją miłością do mody, podróży i - oczywiście - swojego psa Teddy'ego.

„Znalezienie odpowiednich dzieł sztuki ożywia wnętrze i dodaje mu unikalnego stylu. Uwielbiam, gdy sztuka pasuje do moich wnętrz i zawsze zmieniam wystrój na nowy sezon."

MOC KOLORU

„Opisałbym swój styl jako delikatny, zalotny i szykowny. Jest prosty, ale z odrobiną koloru”.

Product Slider

DO KOLEKCJI GERDY

Anna Lewandowska

Poznaj naszą Ambasadorkę Annę Lewandowską! We współpracy z naszym studiem projektowym Anna stworzyła kolekcję plakatów, która nada Twoim ścianom wakacyjnego charakteru.

WELLNESS & SELF-CARE

Jako medalistka Mistrzostw Świata w karate, trenerka fitness i przedsiębiorczyni wellness, Anna ma misję zmieniania życia ludzi, inspirowania ich do zdrowszych nawyków i dbania o siebie. To wszystkie elementy znalazły odzwierciedlenie w jej kolekcji plakatów dla Desenio.

„Wszystko, co robię, jest związane z moją pasją do zdrowego stylu życia. To DNA wszystkich moich biznesów. Nie wyobrażam sobie, żeby moja kolekcja tego nie odzwierciedlała."

DOM Z DUSZĄ

„Kiedyś pasjonowałam się fotografią. Niektóre ilustracje w tej kolekcji zostały stworzone na podstawie moich własnych zdjęć."" Dla mnie sztuka jest tym, co sprawia, że dom zyskuje duszę. Dzięki plakatom możemy wyrazić to, co kryje się w naszych sercach. Mogą też przypominać o tym, co dla nas najważniejsze.”

Product Slider

DO KOLEKCJI ANNY