Skip to main content.

Studio Amara

Escape to a place where lost memories and untold stories live.

A photo collection by Desenio

Celebrates the merging of past and present, tradition and innovation

Studio Amara – piękne fotografie artystyczne z Marrakeszu

Kolekcja Studio Amara przedstawiająca zabytkową architekturę, klasyczne łuki i piękne pastele oddaje piękno Marrakeszu w zapierający dech w piersiach sposób. Kolekcja została wyprodukowana w Marrakeszu przez Desenio Design Studio. Przedstawia hipnotyzujące sylwetki budynków, lśniące tafle basenów i wiele więcej.

Palmy na wietrze odbijające się w wodzie basenu sprawią, że zapragniemy wyruszyć w podróż! Ta kolekcja podkreśla magię i tajemniczość tego pięknego miejsca. W pokrytych różnokolorową pastelową mozaiką ścianach Marrakeszu, klasycznych łukach, pozłacanych kopułach oraz pieczołowicie wycyzelowanych detalach można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Jesteśmy zauroczeni tym przesyconym wielowiekową historią i tradycją sekretnym miejscem. W tej kolekcji Desenio Design Studio postawiło sobie za cel uchwycić dziedzictwo kulturowe Marrakeszu z jego bogactwem zabytkowej architektury.

Jeśli tajemnicza historia Marrakeszu fascynuje Cię tak samo jak nas i masz słabość do artystycznych fotografii, na pewno znajdziesz tu swoje nowe ulubione plakaty! Witamy w Studio Amara.