Skip to main content.

Astrid Lindgren

Plakaty

Ukochane przez wszystkich postacie Astrid Lindgren znane są na całym świecie i zaprzyjaźniły się z wieloma dziećmi już w pierwszych latach ich życia. Dobrze znamy psotnego Emila ze Smalandii, silną Pippi Pończoszankę i zabawnego Karlssona na dachu. W tej kolekcji znajdziesz ilustracje z niektórymi spośród najbardziej znanych postaci z książek Astrid Lindgren.

Astrid Lindgren

Przygotowana przez nas kategoria z ilustracjami z książek Astrid Lindgren zawiera zarówno ilustracje z Pippi Pończoszanką, jak i cytaty z „Emila ze Smalandii” i „Karlssona z dachu”. W tej kolekcji znajdują się cytaty i ilustracje związane z najbardziej lubianymi postaciami z książek Astrid Lindgren. Są tu ilustracje z książek „Emil ze Smalandii” z psotną postacią tytułową oraz ilustracje i cytaty z książek „Pippi Pończoszanka”, za pomocą których stworzysz wesołą i zabawną atmosferę dla twojego maleństwa.

Jeśli dekorujesz pokój swojego dziecka, ilustracje to idealny wybór, ponieważ wprowadzą do wnętrza przytulny styl. Jeżeli chcesz, aby pokój twojego malucha bardziej do niego pasował, pozwól mu wybrać jego ulubione postacie i cytaty! Te silne i zdecydowane postacie z książek Astrid Lindgren staną się dla twojego dziecka wzorami do naśladowania już we wczesnym wieku, a być może również wzbudzą jego zainteresowanie tymi klasycznymi historiami. Kolekcja składa się zarówno z ilustracji, jak i cytatów, w tym ilustracji z książek „Pippi Pończoszanka”, ilustracji z Emilem ze Smalandii i ilustracji z „Karlssona na dachu”.

Wybierz jedną z uroczych ilustracji z książek Astrid Lindgren i znajdź swoją ulubioną postać! Wybierz coś, co pasuje do osobowości twojego dziecka – to będzie ilustracja idealnie nadająca się do powieszenia w jego pokoju. Ilustracje i plakaty artystyczne w pokoju dziecięcym stworzą w nim figlarną atmosferę. Dzięki tym ilustracjom z książek Astrid Lindgren o Pippi Pończoszance i innych postaciach twoje dziecko może również znaleźć kilka nowych wzorów do naśladowania.