Skip to main content.

Studio Elements

Shaped by the forces of nature. Feel the power. Explore the magic.

A photo collection by Desenio

Dzięki kolekcji Studio Elements możemy wyruszyć w magiczną podróż po Islandii. Ta mała ukształtowana przez siły natury wyspa, pozwala doświadczać przyrody w niezwykły sposób.

STUDIO ELEMENTS – MAGIA NATURY

Kolekcja Studio Elements, zaprojektowana przez Desenio Design Studio przedstawia niezwykłą przyrodę Islandii. Ta magiczna kolekcja fotograficzna przedstawia zwierzęta, takie jak islandzkie konie i owce na tle pięknych krajobrazów i znanych miejsc na wyspie.

W serii Studio Elements znajdziesz plakaty i reprodukcje w różnych kolorach: od zielonych krajobrazów po czarne, piaszczyste plaże. Dzięki reprodukcjom z tej niezwykłej kolekcji zdjęć możesz nie tylko zmienić wystrój swojego domu, ale też zadbać o spokój i harmonię w swojej głowie – a przecież tego potrzebujemy wszyscy. Reprodukcje przypominają o surowym pięknie natury i magicznych miejscach na świecie. Islandia jest wyspą pełną życia, na której znaleźć można niezwykłe zwierzęta i piękno przyrody. W naszej kolekcji Studio Elements chcieliśmy podkreślić znaczenie natury. Ma ona być dla nas przypomnieniem, aby dbać o przyrodę, tak jak ona dba o nas.

Odkryj magię natury i poczuj jej siłę. Obejrzyj produkty z tej kolekcji i znajdź swoje ulubione reprodukcje przedstawiające zwierzęta i piękno przyrody, które ozdobią Twój dom.

Plakaty Studio Elements of Desenio.