Skip to main content.

SS22 Trends

Znajdź swoje ulubione plakaty: odkryj cztery nowe kolekcje grafik oparte na najnowszych trendach w projektowaniu wnętrz.

Back to top

THE NEW COZY

Ulepsz swoje leniwe weekendy dzięki zaciszu domowym, w którym zechcesz spędzać czas. Załóż najbardziej wygodne ubrania i leniuchuj z tymi, którzy sprawiają, że dom jest domem.

PRZYJMIJ NIEDOSKONAŁOŚĆ

Życie jest niepoukładane, ale piękne. Stwórz przestrzeń na życie i wszystkie wspomnienia, które jeszcze nie zostały stworzone dzięki przytulnym tekstyliom i spokojnym artystycznym plakatom .

Back to top

HOTEL MILANO

Przywitaj się z jednym z najgorętszych trendów domowych sezonu, ten nowoczesny powrót do wnętrz ze średniowiecza jest zarówno kuszący, jak i ultra-elegancki!

Formalny luksus w domu

Retro fotoart i abstrakcyjne kształty są idealnym dodatkiem do nowoczesnej estetyki średniowiecza, w której stonowane błękity i zielenie grają główną rolę. Ten zmysłowy trend domowy doda luksusu do Twojej przestrzeni i stworzy idealne tło dla drinków w zaciszu domu lub randki.

Back to top

CANDY SHOP

W tym wiosenno-letnim sezonie postaw na cukierkową paletę kolorów, która jest obecnie w modzie! Ta mieszanka pasteli wniesie radość do Twojego domu i nada Twoim ścianom niepowtarzalnego charakte

Wyraź siebie

Wybierz i mieszaj ulubione słodkie odcienie, aby stworzyć radosny i wyjątkowy dom. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na subtelną pastelową paletę, czy też jaskrawe czerwienie i błękity, baw się kolorami i kształtami, aby przekształcić swój dom w stylowy showroom. Udekoruj swoje ściany grafikami w stylu retro, dziwacznymi obrazami i zabawnymi ilustracjami, aby uzyskać upragniony wygląd.

Back to top

BRIGHT NEW WORLD

Zainwestuj w swoje duchowe ja wraz z kolekcją WIOSNA/LATO22 Bright New World! Ten nieziemski, szykowny trend wnętrzarski zaprasza nas do świata pełnego optymizmu i przejrzystości, zachęcając do tego, by marzyć.

Kluczem jest prostota

Dzięki palecie kolorów akwarelowych szarości i wyblakłych odcieni liliowego i zielonego, ten przejrzysty trend wprowadzi do Twojego wnętrza jasny i wyrafinowany styl, w którym kluczem jest równowaga i prostota. Użyj przezroczystych tkanin, dodaj lustra oraz metaliczne elementy, aby uzyskać minimalistyczną i stylową przestrzeń!