DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa

Twoje plakaty, Desenio i środowisko


Decydując się na zakup plakatów w Desenio, działasz także na rzecz środowiska. Za każde drzewo wykorzystane do produkcji sprzedawanych przez nas plakatów sadzimy dwa nowe drzewa. Sadzenie drzew sprawia, że gleba jest bardziej podatna na zabiegi rolnicze. Drzewa stanowią też źródło pożywienia, ochronę przed erozją, źródło materiałów budowlanych i zapewniają ludziom i zwierzętom gospodarskim potrzebny cień.

Ponadto wszystkie plakaty wytwarzane w Desenio są drukowane na papierze z certyfikatem ekologicznym. Oznacza to, że papier produkowany jest z drzew hodowanych w ramach odpowiedzialnego leśnictwa, uwzględniającego potrzeby ludzi i środowiska.

Desenio Vi-skogen
Organizacja Vi Agroforestry


W Desenio dbamy o środowisko, a ponieważ zależy nam na zmniejszeniu naszego szkodliwego wpływu na klimat, z dumą dołączyliśmy do firm wspierających organizację Vi Agroforestry. Została ona założona w 1983 roku i od tego czasu posadziła ponad 120 milionów drzew*. Sadząc drzewa, Vi Agroforestry przeciwdziała zarówno zmianie klimatu jak i biedzie w Kenii, Rwandzie, Ugandzie i Tanzanii, bo tam właśnie sadzone są drzewa.

„Drzewa przeciwdziałają zarówno zmianie klimatu jak i biedzie”


Agroleśnictwo, czyli połączenie rolnictwa, hodowli zwierząt i leśnictwa, to najważniejsze prawo organizacji Vi Agroforestry. Agroleśnictwo obejmuje sadzenie drzew pomiędzy uprawami i w miejscach, gdzie pasie się bydło. Pozwala to stworzyć zrównoważony ekosystem, odporny na zmiany klimatu i zwiększający bioróżnorodność. Tutaj dowiesz się więcej o działaniach organizacji Vi Agroforestry. 

*Źródło: Vi Agroforestry


Nasze drewniane ramki


Drewno na nasze ramki jest wytwarzane zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej na temat drewna. Chcemy mieć pewność, że drewno używane do produkcji ramek jest wytwarzane w procesie w możliwie najwyższym stopniu zapobiegającym nielegalnemu wyrębowi drzew oraz że cały łańcuch dostaw jest zgodny z przepisami Unii Europejskiej. Nasze drewniane ramki są wykonane z drewna pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, które są uznawane za kraje niskiego ryzyka. Dzięki temu, że stosujemy takie środki, możesz mieć pewność, że działamy odpowiedzialnie i zgodnie z przepisami.
×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne