DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
70 x 100 cm
W tej kategorii znajdują się wszystkie nasze duże ramki o wymiarach 70 x 100 cm. Są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych i materiałowych. Oferujemy też oprawy, które gustownie okalają zdjęcia, plakaty i reprodukcje, dodając im klasy!
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Duże ramki 70 x 100 cm

W tej kategorii zebraliśmy wszystkie nasze ramki o wymiarach 70 x 100 cm, dostępne w różnych modelach i różnych wersjach kolorystycznych i materiałowych. Ta klasyczna ramka jest dostępna w wersji drewnianej (czarnej lub białej) i aluminiowej (złotej, srebrnej i miedzianej). Nasze ramki są wyposażone w szybę z pleksiglasu, która sprawia, że powierzchnia jest bardziej wytrzymała, a jednocześnie równie przejrzysta jak szkło. Szukasz czegoś innego? Oferujemy również zawieszki do plakatów stanowiące modną alternatywę dla ramek tradycyjnych. Nasze zawieszki do plakatów o długości 71 cm są dostępne w kolorze czarnym, białym, kolorze dębu. Bardzo szykownie się prezentują. Łącz różne typy ramek i stwórz modną ścianę z obrazami! W tej kategorii dostępne są również oprawy o wymiarach 70 x 100 cm, które elegancko otaczają plakaty i reprodukcje, nadając im stylowego wykończenia. Wszystkie nasze ramki o wymiarach 70 x 100 cm są sprytnie skonstruowane, dzięki czemu łatwo się je składa i wiesza.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne