DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
13 x 18 cm
W tej kategorii znajdują się wszystkie nasze ramki o wymiarach 13 x 18 cm. Oferujemy ramki w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów — możesz wybrać takie, które najlepiej będą pasować do Twojego domu. Nasze ramki o wymiarach 13 x 18 cm łatwo jest złożyć. Z tyłu wyposażone są w podpórkę, która umożliwia ich postawienie. Połącz różne ramki i stwórz modną ścianę z obrazami.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Ramki 13 x 18 cm

W tej kategorii możesz zobaczyć wszystkie nasze ramki o wymiarach 13 x 18 cm. Oferujemy szeroki wybór klasycznych i nowoczesnych ramek. Wszystkie ramki są łatwe do złożenia i będą stanowić stylowy element wystroju domu. W tej kategorii znajdziesz wszystkie małe ramki o wymiarach 13 x 18 cm. Są dostępne w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym, miedzianym i kolorze dębu. Ta ramka o wymiarach 13 x 18 cm ma z tyłu podpórkę, która umożliwia jej postawienie, jeżeli nie chcesz wieszać jej na ścianie. Oferujemy ramki do zdjęć wykonane z różnych materiałów, w różnych kolorach i wzorach. Pasują do całej naszej kolekcji plakatów i reprodukcji. Poszczególne modele można łączyć, aby stworzyć nowoczesną, elegancką ścianę z obrazami. W opisie każdego produktu podano informacje o jego grubości i głębokości. W Desenio oferujemy szeroki wachlarz niedrogich, stylowych ramek, dostępnych online.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne