Skip to main content.

Brązowe drewniane ramki

Ramki

Dodaj trochę ciepła do swojej domowej galerii wybierając piękne ramki! Nasze wysokiej jakości ramki łatwo otworzysz z tyłu, elegancko oprawiając Twoje plakaty.

Brązowe ramki drewniane

Udekoruj swoje ściany ramkami z brązowego drewna, aby dodać element naturalności do twoich wnętrz. Ramki dostępne w rozmiarach 13x18, 21x30, 30x40, 40x50, 50x50, 50x70 i 70x100cm. Ramki wykonane są z drewna z gładkim wykończeniem i cieńkim profilem, tak żeby elegancko prezentować się na Twoich ścianach. Szkło ramki wykonane jest z przeźroczystego szkła akrylowego, które jest odporne na uszkodzenia, a jednocześnie lekkie. Brązowa ramka to doskonały wybór do oprawienia plakatów czy zdjęć, doda stylu każdemu projektowi. Brązowa ramka wyraźnie akcentuje design. Potrzebujesz inspiracji jak połączyć brązowe ramki z plakatami?Odwiedź nasze Pokoje Inspiracji!

Brązowa drewniana ramka to klasyczny i ponadczasowy wybór, który pasuje do wszystkich pomieszczeń i stylów wnętrz. Ramki dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, możesz wybrać ten rozmiar który odpowiada twoim potrzebom. Małe ramki pasują do zdjęć i małych grafik. A może chcesz żeby grafika skupiała na sobie uwagę? Możesz wybrac większą ramkę dodając passe-partout w białym, szarym, lub czarnym kolorze- brązowe drewno wygląda stylowo we wszystkich połączeniach!

Wskazówka od projektantów! Brązowe ramki i kolory drewna dodadzą ciepłej atmosfery we wnętrzu. Te dwie barwy w domowej galerii stworzą modną i ciepłą dekorację. Z plakatami i ramkami z Desenio łatwo stworzysz własną domową galerię!