DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
Skorzystaj ze zniżki do 30% przy zakupie plakatów i ramek*- Kup teraz
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Brązowe drewniane ramki
Dodaj trochę ciepła do swojej domowej galerii wybierając piękne ramki! Nasze wysokiej jakości ramki łatwo otworzysz z tyłu, elegancko oprawiając Twoje plakaty.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Brązowe ramki drewniane

Udekoruj swoje ściany ramkami z brązowego drewna, aby dodać element naturalności do twoich wnętrz. Ramki dostępne w rozmiarach 13x18, 21x30, 30x40, 40x50, 50x50, 50x70, 61x91 i 70x100cm. Ramki wykonane są z drewna z gładkim wykończeniem i cieńkim profilem, tak żeby elegancko prezentować się na Twoich ścianach. Szkło ramki wykonane jest z przeźroczystego szkła akrylowego, które jest odporne na uszkodzenia, a jednocześnie lekkie. Brązowa ramka to doskonały wybór do oprawienia plakatów czy zdjęć, doda stylu każdemu projektowi. Brązowa ramka wyraźnie akcentuje design. Potrzebujesz inspiracji jak połączyć brązowe ramki z plakatami?Odwiedź nasze Pokoje Inspiracji!

Brązowa drewniana ramka to klasyczny i ponadczasowy wybór, który pasuje do wszystkich pomieszczeń i stylów wnętrz. Ramki dostępne są w różnych rozmiarach i grubościach, możesz wybrać ten rozmiar który odpowiada twoim potrzebom. Małe ramki pasują do zdjęć i małych grafik. A może chcesz żeby grafika skupiała na sobie uwagę? Możesz wybrac większą ramkę dodając passe-partout w białym, szarym, lub czarnym kolorze- brązowe drewno wygląda stylowo we wszystkich połączeniach!

Wskazówka od projektantów! Brązowe ramki i kolory drewna dodadzą ciepłej atmosfery we wnętrzu. Te dwie barwy w domowej galerii stworzą modną i ciepłą dekorację. Z plakatami i ramkami z Desenio łatwo stworzysz własną domową galerię!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne