Skip to main content.

STUDIO WEST

Our new photo collection Studio West takes us on the ultimate road trip through desert landscapes and rugged mountains, celebrating the beauty of friendships, self-expression, and western fashion.

Product Slider

Shop the collection

WILD HEARTS RUN FREE

Get ready for the adventure of a lifetime! Featuring models and social media stars Allegra Shaw, Katie Morton, Blake Healey and Michelle Infusino, this collection of iconic photo art brings desert views, never-ending dusty roads, vintage cars, and cowgirl fashion looks to your walls.

DESERT DRAMA

”I loved being on set, getting to know new faces, and seeing the vision of this desert drama come to life.” – Katie Morton

Product Slider

Shop the collection

Desert chic photo art - Studio West

Desenios Studio West to kolekcja, która zabiera nas na road trip po pustyni południowej Kalifornii wraz z modelkami i gwiazdami influencerami Katie Morton, Allegrą Shaw, Blake Healey i Michelle Infusino. Dzięki tej podróży drogowej pokonujemy trasę 66 i odwiedzamy miejsca z pięknymi strukturami górskimi, które spotykają się z kaktusami, kremowym piaskiem, zabytkowymi samochodami i modą kowbojską, która jest pięknie uchwycona w wydrukach tej kolekcji.

Wyjazd na wycieczkę drogową przez trasę 66 w Ameryce ze swoim girl gangiem jest na większości kobiecych list wiaderek. Dołącz do nas w przygodzie i daj się zainspirować swoim marzeniom. Kupcie swoje nowe plakaty Studio West tutaj.