DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Studio Mystery
Inspired by nature, infused with mystery. Experience the most wonderful places come alive. Meet the Unexpected – a Studio collection by Desenio.
Kup teraz
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

KOLEKCJA ZDJĘĆ SURREALISTYCZNYCH

Studio Mystery to kolekcja zdjęć koncepcyjnych stworzona przez Desenio Design Studio. Inspirację do kolekcji stanowi natura, jej mistyczna ekspresja i nieoczekiwane, magiczne elementy w różnych krajobrazach ze świata przyrody.

Studio Mystery to zachwycająca kolekcja surrealistycznych dzieł sztuki, która tchnie magią i tajemnicą za pomocą nieoczekiwanych instalacji artystycznych pośród urzekającej natury. Nasi dyrektorzy artystyczni i fotografowie postanowili opowiedzieć tajemniczą historię w każdym ze wzorów, tworząc koncepcyjną serię artystyczną składającą się z 28 niepowtarzalnych wzorów.

W kolekcji znajdziesz urokliwą przyrodę z elementami nowoczesnych palet kolorystycznych, reprezentowanych w formie nieoczekiwanych elementów, takich jak balony i dym. Widniejące w projektach lokalizacje są różnorodne – od tchnących spokojem i harmonią miejsc po gęste, tajemnicze lasy, w których promienie słoneczne przeświecają między pniami drzew – tworząc surrealistyczną atmosferę, stanowiącą znak rozpoznawczy kolekcji.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne