DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Hamburg
W kolekcji Studio Hamburg prezentujemy miasto spowite duchem romantyzmu, przeplatane piękną architekturą oraz jasnymi, neonowymi kolorami z miejskiego lunaparku. Codzienne życie blogerki modowej, IT-girl Aylin König, stanowiło główną inspirację w tej kolekcji, odzwierciedlającej prawdziwą codzienność i mieszkanie w Hamburgu.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Hamburg dla zakochanych

Studio Hamburg pozwala ujrzeć to portowo-przemysłowe miasto w innej odsłonie spowite romantyczną atmosferą i wyjątkową architekturą. Chcieliśmy pokazać detale miasta, obok których często przechodzi się obojętnie, a które zasługują na swoją chwilę w świetle reflektorów.

Aylin König została naszą modelką i jednocześnie inspiracją kolekcji, której celem jest odzwierciedlenie ducha Hamburga. Mimo swoich rozmiarów to miasto sprawia przyjazne wrażenie, jest przytulne i pełne relaksującej atmosfery. W kolekcji Studio Hamburg pragnęliśmy uchwycić przyjemność odczuwaną podczas długiego, leniwego poranka, gdy promienie słońca przenikają przez zwiewne zasłony lub towarzyszącą Ci na spacerze z psem do tętniącego życiem parku. Możesz również wziąć udział w nostalgicznej wycieczce do miejskiego lunaparku, pełnego słodkiej waty cukrowej i jasnych, neonowych barw. Kolekcja odzwierciedla piękno życia codziennego i symbolizuje dom, rodzinę, miłość oraz pracę.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne