DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Berlin
High-fashion i styl uliczny kontra beton, graffiti i architektura stolicy Niemiec. Berlin to miasto pełne kontrastów i kreatywności, które emocjonuje i pulsuje pełnią życia – i w dzień, i w nocy.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Berliński styl uliczny

Berlin jest mekką dla miłośników mody i nowych trendów z całego świata. W tym miejscu moda w stylu ulicznym jest oczywistością. W kolekcji pragnęliśmy uchwycić niemal namacalną figlarność i buntowniczość, którymi emanuje moda i architektura tego miasta, dając pole do popisu szeroko rozumianej kreatywności. Beton i graffiti to oczywiste elementy miejskiego krajobrazu, nadające miastu wyrazistszego charakteru.

Pragnęliśmy zachować wrażenie chłodu i twardości, z którymi kojarzy się Berlin, a także charakter, jaki nadają mu beton, architektura gęstej zabudowy i budynki przemysłowe, dodając jednocześnie do niego odrobinę kobiecego ciepła i koloru. Zainspiruj się bogatą w kontrasty aurą tego miasta, w której stare elementy mieszają się z nowymi, szarość kontrastuje z wielobarwnością, a punk staje naprzeciw popu.

W ramach kolekcji Studio Berlin udasz się na ekstrawaganckie zwiedzanie stolicy Niemiec, wraz z jej licznymi butikami modowymi. Zatrzymaj się na chwilę, by zrobić zdjęcie niesamowitemu outfitowi i uchwycić pełną detali architekturę miasta, którą trudno przegapić. Nocne życie Berlina jest podobno jednym z najlepszych na świecie, więc po pełnym wrażeń dniu czas na wieczorną imprezę, której nigdy nie zapomnisz.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne