DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Stadtkind
Poznaj barwną mieszankę mody, romantyzmu i imprez! Studio Stadtkind to kolekcja stworzona i rozwijana wyłącznie przez nasz zespół kreatywny, wraz z blogerką i influencerką Aylin König – modelką i jednocześnie inspiracją dla tej kolekcji. Kolekcja czerpie inspirację z fotografii modowej, skupiając się głównie na emocjach i atmosferze emanującej z obrazów.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Desenio Studio Collection x Aylin König

Kolekcja Studio Stadtkind czerpie inspirację z fotografii modowej, skupiając się głównie na emocjach i atmosferze emanującej z każdego z obrazów. Czarno-białe i prześwietlone fotografie z klasycznymi odniesieniami łączą się ze współczesnymi stylami, kolorami, tętnem życia i ruchem. Każdy wzór plakatu jest starannie opracowywany przez naszych wspaniałych fotografów i twórców z myślą, by można go było wyeksponować oddzielnie, w parze lub razem z innymi obrazami z naszej oferty.

W kolekcji Studio Stadtkind możesz dołączyć do naszego zespołu kreatywnego podążającego przez niemieckie miasta, Berlin i Hamburg, wraz z blogerką modową i influencerką Aylin König, która w obu miastach czuje się jak w domu. Zatrzymujemy się w miejscach, przez które codziennie przechodzą tysiące ludzi, aby docenić ich wyjątkowość i ukazać elementy codzienności w nowym świetle.

Kolekcja przedstawia współczesne życie miejskie w dwóch odsłonach – w Berlinie i Hamburgu – a także pozwala doświadczyć zarówno zwyczajnych, jak i niezwykłych chwil w tętniącym życiem niemieckich miastach.

Studio Stadtkind

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne