DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Palm Springs
Zaproś kalifornijskie ciepło do domu! Udekoruj wnętrza wyjątkowymi dziełami przedstawiającymi Palm Springs i sfotografowanymi, a także opracowanymi przez zespół kreatywny Desenio. Studio Palm Springs to kolekcja podkreślająca unikalne cechy tego miejsca. W kolekcji znajdują się plakaty przedstawiające okazałe kaktusy, dostojne palmy i figlarna architektura w stylu „Mid-century modern”. Dzięki tym detalom Palm Springs nabiera swojej wyjątkowości – taki może się też stać Twój dom, jeśli wybierzesz plakaty z kolekcji Studio Palm Springs.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Zdjęcia Palm Springs

W Palm Springs odnaleźliśmy artyzm zaklęty w wyraźnie odcinających się na tle pustynnego nieba roślinach, dostojnych palmach odbijających się w turkusowej tafli basenu o zachodzie słońca, a przede wszystkim w architekturze tego miasta. W tym miejscu we wzornictwie dominuje styl „Mid-century modern” – tak samo modny dziś jak i 50 lat temu. W architekturze na czoło wysuwają się figlarne barwy, stylowe linie i zaokrąglenia.

Nasz zespół kreatywny uchwycił ducha Palm Springs i odwzorował go w dziełach, które Ty możesz powiesić na ścianach swojego domu. Widoczna na fotografiach architektura w stylu „Mid-century modern” buduje modną atmosferę retro w stylowej palecie barw. Kolekcja przedstawia pustynny krajobraz, w którym piękna architektura i turkusowe tafle basenów wybiegają na spotkanie świata roślin. Nasze wzory plakatów o tematyce przyrodniczej z Parku Narodowego Joshua Tree dodają wnętrzom ciepła dzięki złotym promieniom słońca napotykającym na swej drodze pustynne tereny. Połącz różne wzory plakatów ze sobą, aby stworzyć modną galerię ścienną!

Studio Palm Springs
×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne