DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Miami
Studio Miami to podróż przez to fotogeniczne miasto, uwieczniona w formie osiemnastu wyjątkowych wzorów plakatów fotograficznych stworzonych przez zespół kreatywny Desenio. Kolekcja czerpie inspirację z oryginalnej architektury Miami w prawdziwym duchu stylu art déco i graficznej formie. W kolekcji dominują pastele w odcieniach różu, błękitu i turkusu, a także następujące motywy: architektura, neony i palmy.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Plakaty fotograficzne z Miami

Niebieskie niebo w odcieniach turkusu kontrastujące z pastelową barwą różowych budynków, odcinające się na tle otoczenia ciemnozielone liście palmowe i neonowe tablice w stylu retro stanowią charakterystyczne znaki rozpoznawcze Miami, a także naszej kolekcji. Wybierz coś dla siebie spośród osiemnastu wyjątkowych wzorów plakatów stworzonych ekskluzywnie przez zespół kreatywny Desenio podczas podróży przez USA, ze wschodu na zachód – przez „krainę marzeń”.

Graficzne znaki rozpoznawcze Miami: piękne pastelowe kolory, architektura w stylu art déco i piękna przyroda miasta stanowią inspirację zachęcającą do dekorowania wnętrz przy pomocy kolorów. Kolekcja prezentuje Miami South Beach, zwaną też „amerykańską riwierą”, gdzie znajdują się malownicze plaże i rozległy ocean. Odwiedza również Ocean Drive, część mekki miłośników stylu art déco, gdzie zespołowi kreatywnemu Desenio udało się uchwycić w obiektywie detale wspaniałej architektury. Inspirację odnaleźliśmy w neonowych tablicach, detalach schodów i balkonów w graficznych barwach oraz formach. Kolorowe plakaty idealnie nadają się do przełamania minimalistycznego, oszczędnego stylu. To również doskonały sposób na połączenie różnych elementów wystroju danego wnętrza w jedną całość.

Studio Miami
×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne