DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Los Angeles
Studio L.A. stanowi hołd dla „miasta marzeń”, w którym sztukę można znaleźć w lokalnej florze, architekturze, a nawet wzdłuż plaży. Zespół kreatywny Desenio sfotografował dwanaście kultowych motywów, symbolizujących i przedstawiających ducha tego miasta marzeń. Kolekcja przedstawia miejsce, w którym palmy i morze wychodzą na spotkanie miastu. Poczuj kalifornijską atmosferę w swoim domu!
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Plakaty fotograficzne z Los Angeles

Studio L.A. narodziło się na zachodnim wybrzeżu USA. Los Angeles to miasto pełne sztuki, mody, smacznego jedzenia i ideologii „mindfulness” – metropolia harmonijnie współistnieje ze światem natury. Pragnęliśmy uchwycić charakterystyczne cechy tego wspaniałego miasta porośniętego palmami, w którym zawsze blisko do morskich fal.

W kolekcji znajdują się również wzory plakatów przedstawiające słynne miejsca, takie jak Santa Monica Pier. Molo to jest również stacją końcową słynnej, biegnącej niemal przez cały kraj trasy drogowej Route 66. Venice Beach jest także wartym uwagi miejscem na terenie L.A. Tutejszy skatepark stworzony z zakrzywionych betonowych kształtów emanuje atmosferą retro, podobnie jak podświetlona tablica witająca wszystkich przybyszów. Fotografie z Los Angeles odznaczają się różnymi odcieniami koloru niebieskiego, przedstawiając jasnobłękitne niebo pędzące na spotkanie oceanu, które napotyka na swojej drodze zmierzch w barwach przechodzących do odcieni barwy pomarańczowej i indygo. Wypełnij swój dom palmami i słonecznym blaskiem!

Studio Los Angeles
×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne