DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Coast to Coast
Retro is the new modern! Nasz zespół kreatywny udał się w podróż po Stanach Zjednoczonych, od wybrzeża do wybrzeża, i opracował kolekcję dzieł fotograficznych dla Desenio. Zawiera ona plakaty z Los Angeles, Miami i Palm Springs. W trzech niepowtarzalnych kolekcjach plakatów uwieczniono architekturę w pastelowych barwach, kalifornijskie wybrzeże, kaktusy, pustynne krajobrazy i styl art déco. Poczuj atmosferę The American Dream we własnym domu!
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Plakaty fotograficzne z amerykańskim wybrzeżem

Udekoruj swoje wnętrza za pomocą dzieł fotograficznych, które znajdziesz jedynie w sklepie internetowym Desenio. Coast to Coast to trzyczęściowa kolekcja, która zabierze Cię w podróż ze wschodu na zachód Stanów Zjednoczonych. Została zainspirowana popularnymi trendami z dziedzin projektowania i wystroju wnętrz. Każde z miejsc ma swój własny charakter i niepowtarzalne cechy, które uchwyciliśmy i zaprezentowaliśmy w tej kolekcji. Poczuj atmosferę swoich ulubionych miejsc we własnym domu!

W kolekcji Studio Miami znajduje się kolorowa kolekcja plakatów fotograficznych w pastelowych odcieniach żywego różu i błękitu. Dzięki wpływom ze stylu art déco staną się one efektownymi, kolorowymi elementami wystroju Twoich wnętrz. W naszej kolekcji Los Angeles znajdziesz plakaty z pięknymi niebieskimi akcentami, w których miasto wychodzi na spotkanie świata natury w stylu retro. W Palm Springs, w otoczonym pustynią jednym z najpiękniejszych miast Kalifornii, znajdziesz motywy przedstawiające tropikalne kaktusy współistniejące w harmonii z architekturą w stylu „Mid-century modern”. Dobierz plakaty z różnych kolekcji, aby stworzyć pełną wyrazu galerię ścienną, albo znajdź swoje ulubione wzory plakatów przedstawiających wybrane miejsce i zaproś je do swego domu.

Studio collection by Desenio
×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne