DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Studio Lisa Bengtsson
Jej osobliwe, wyraziste wzory i popularne plakaty przedstawiające psy sprawiły, że Lisa Bengtsson jest dziś wybitną przedstawicielką szkoły szwedzkiego designu. Lisa Bengtsson Studio stoi za uznanymi kolekcjami artystycznymi, takimi jak Fyra årstider i Tillsammans. Z dumą oferujemy niektóre z tych obrazów w naszym sklepie.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Plakaty Studio Lista Bengtsson

Tutaj znajdziesz popularne obrazy Lisy Bengtsson między innymi z kolekcji Tillsammans i Fyra årstider. Studio Lisa Bengtsson zostało założone w 2007 roku i dziś jest znanym przedstawicielem szwedzkiego designu. Lisa wytwarza różne dzieła – między innymi tkaniny oraz tapety. Z dumą oferujemy jej plakaty w naszym sklepie.

W kolekcji Tillsammans znajdują się popularne plakaty z psami autorstwa Lisy, przedstawiające jamniki. Obraz z psem bardzo dobrze pasuje na przykład do obrazu z typografią. Za pomocą plakatów przedstawiających psy Lisa Bengtsson pragnie pokazać, że wszyscy różnimy się od siebie, pomimo wielu łączących nas podobieństw. Wyjaśnia, że zdecydowała się na jamniki, ponieważ jest to ekspresyjna rasa psów, w której można dostrzec wiele podobieństw do ludzi.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne