DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Foto Factory
Udekoruj ściany swojego domu oszałamiającymi plakatami fotograficznymi przedstawiającymi skandynawski świat przyrody. W tej kategorii znajdziesz kolekcję pięknych zdjęć przyrody autorstwa Foto Factory. Zdjęcia wykonano w różnych miejscach na terenie Danii. Ich celem jest uchwycenie piękna nordyckiego krajobrazu.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Plakaty Foto Factory

Za duńską marką Foto Factory stoją Maria Rosendal i Martina Bay, dwójka fotografów rozmiłowanych w przyrodzie, a przede wszystkim – duńskim krajobrazie. Zdjęcia wykonano w różnych miejscach na terenie Danii – takich jak Skagen, Møn i Samsø.

Maria i Martin pragną, aby ich zdjęcia pokazywały prawdziwy, autentyczny obraz nordyckiej przyrody. Plakaty Foto Factory przepełnia spokojna atmosfera, za ich pomocą stworzysz w domu harmonijną atmosferę. Plakaty fotograficzne takie jak te szczególnie dobrze nadają się na przykład do sypialni. Wszystkie plakaty Foto Factory drukowane są na mocnym, przyjaznym dla środowiska papierze. Ten typ papieru w naturalny sposób odtwarza odcienie kolorów oraz cienie i nie blaknie pod wpływem światła słonecznego. Kupuj plakaty fotograficzne w sklepie Internetowym Desenio – dysponujemy szeroką ofertą i oferujemy szybką dostawę.

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne