DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Scandinavian Homes Collection
Jesper Laursen stoi za jedną z najpopularniejszych sztokholmskich firm z branży home styling – Scandinavian Homes. Desenio we współpracy z Jesperem stworzyło unikalną serię dzieł fotograficznych, składającą się z sześciu różnych wzorów. Tematem przewodnim kolekcji są stylowe plakaty graficzne, które równie efektownie będą wyglądać w grupie, jako kolaż, jak i zawieszone pojedynczo.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Jesper Laursen

Jesper Laursen jest znany przede wszystkim dzięki Instagramowi, na którym prowadzi konto „Scandinavian Homes”. Dzięki mediom społecznościowym stworzył własną niszę rynkową i dziś Scandinavian Homes jest zdecydowanie najpopularniejszą firmą w swoim segmencie rynkowym. Zapytany o to, od czego zależy sukces, odpowiada: koncepcja i odpowiedni czas.

„Kiedy rozpocząłem działalność Scandinavian Homes, byłem jednym z bardzo niewielu przedstawicieli tej niszy rynkowej, ale chociażby w zeszłym roku wiele zdążyło się już wydarzyć. Niezachwianie wierzę w korzystanie ze wszystkich możliwości w ramach danego stylu i konsekwentność. W ten sposób można stać się rozpoznawalnym. Skandynawski styl wystroju wnętrz jest również bardzo popularny za granicą, a obserwujące mnie osoby pochodzą ze wszystkich zakątków świata.”

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne