Skip to main content.

Lars Wallin

Plakaty


 
Sztuka spotyka się z modą w tej limitowanej kolekcji „Lars Wallin dla Desenio”, zawierającej 8 unikatowych ilustracji autorstwa słynnego projektanta Larsa Wallina, który w tym roku świętuje 30-lecie pracy jako projektant haute couture.

Lars Wallin dla Desenio – szykowne i stylowe ilustracje modowe

Z dumą prezentujemy ekskluzywną kolekcję – Lars Wallin dla Desenio! Szwedzki projektant Couture projektuje suknie i biżuterię dla gwiazd na całym świecie. W tym roku obchodzi 30-lecie swojej pracy. Ta ekskluzywna kolekcja zawiera również ograniczoną liczbę obrazów podpisanych przez samego artystę!

Prace Larsa Wallina charakteryzują oszałamiające detale i kunszt. Z dumą prezentujemy jego piękne prace w Desenio. Kolekcja zawiera osiem zjawiskowych ilustracji modowych wykonanych przez Larsa Wallina w modnej palecie kolorystycznej. Znajdują się w niej zapierające dech w piersiach kreacje, które każdemu przypadną do gustu. Są tu zarówno kolorowe, jak i ekstrawaganckie suknie, kombinezony pokryte cekinami i niezwykle efektowne sukienki w kolorze czarnym z błyszczącymi detalami.