DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
90 zł zniżki za każde wydane 259 zł - Kupuj tutaj
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Kasa

Wspieramy Blue Marine Foundation Piękno i różnorodność oceanów wkrótce mogą zniknąć na zawsze. Wspólnie możemy jednak temu zapobiec. Zależy od tego nasza przyszłość.

Kup kolekcję

OPOWIEŚĆ

Wyobraź sobie, że stoisz na brzegu oceanu. Woda jest błękitna i przejrzysta, a blask promieni słonecznych działa hipnotyzująco. Pod powierzchnią ogromnego oceanu nie znajdziesz jednak tego, czego się spodziewasz. Wyobraź sobie, że wszystkie organizmy morskie wyginęły. Nie ma ryb. Zniknęły nawet rośliny takie jak wodorosty czy trawa morska. Masowe wymieranie organizmów morskich brzmi przerażająco, niestety jednak właśnie tak maluje się nasza przyszłość. To dzieje się na naszych oczach.

Co dzieje się z oceanami?

Zagrożenie życia w oceanach to nic nowego. Jednak zagrażające im od dawna zjawiska szybko przybierają na sile. 90% zasobów dziko żyjących ryb jest nadmiernie lub całkowicie odławianych, co sieje spustoszenie w morskich ekosystemach. Nadmierne odławianie choćby jednego gatunku ryb prowadzi do bardzo groźnej reakcji łańcuchowej. Uszczuplanie populacji dorosłych ryb w wyniku połowu przemysłowego zmniejsza możliwości reprodukcji. W efekcie gatunek zaczyna powoli i nieuchronnie wymierać. W ciągu ostatnich 50 lat liczba nadmiernie odławianych zasobów ryb w ujęciu globalnym uległa potrojeniu.

Dlaczego ma to znaczenie?

Oceany to nie tylko źródło pożywienia czy miejsc pracy dla ludzi. Życie morskie odpowiada również za produkcję połowy tlenu i pochłanianie niemal połowy dwutlenku węgla na świecie. Jeden wieloryb w ciągu 60 lat życia gromadzi średnio 33 tony CO2. W tym samym okresie pojedyncze drzewo jest w stanie pochłonąć zaledwie 1,3 tony CO2. Nasze życie jest dosłownie uzależnione od istnienia życia w oceanach.

Jak możemy odwrócić tę tendencję?

Tworzenie morskich obszarów chronionych i zrównoważony połów ryb mogą nie tylko uzdrowić oceany, lecz także zmienić naszą przyszłość. Z tego powodu firma Desenio postanowiła wesprzeć organizację Blue Marine Foundation (BLUE), której misją jest ochrona oceanów. BLUE to organizacja charytatywna, która tworzy morskie rezerwaty i zrównoważone modele połowów ryb oraz odtwarza morskie siedliska przyrodnicze. Oprócz tego nieprzerwanie zwiększa świadomość ludzi i stara się wpływać na decydentów. Za sprawą kolekcji Art For Oceans pragniemy pomóc organizacji BLUE w zwróceniu uwagi na kryzys dotykający oceany i wspierać ochronę podwodnej fauny i flory. Kupując plakaty w sklepie Desenio, wspierasz działania, które mają wpływ na przyszłość życia na Ziemi.

72 Procent

Naszej planety zajmują zbiorniki wodne

Pragnąc wesprzeć fundację Blue Marine Foundation, Desenio Design Studio stworzyło kolekcję 18 plakatów artystycznych oddających hołd pięknu i różnorodności życia w oceanach. Dołącz do nas w walce o przyszłość życia na Ziemi.

Kup kolekcję
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie
Filtr (0)
Wyczyść filtr

Plakaty / Collaborations / Art for Oceans

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
Powrót
Asia
Europe
North America
Oceania

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne