DOSTAWA W 3-7 DNI
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
INSPIRACJE
PLAKATY
Ramki
INSPIRACJE
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa

Inspiracje

Wśród naszych galerii ściennych znajdziesz inspiracje pasujące do wystroju wnętrz w Twoim domu. Zainspiruj się sposobami na wykorzystanie naszych obrazów w różnych kombinacjach, łącząc ze sobą odmienne kolory, style i materiały – tak jak w naszych pokojach z inspiracjami. Obejrzyj różne pokoje i motywy, a potem kliknij na zdjęcie przedstawiające kolaż plakatów, który przypadł Ci do gustu, aby go kupić.
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
Kup
1  2  3  4  5  6  7  8  ..21  Dalej »

Tutaj kupisz własną galerię ścienną

Udaj się na przechadzkę przez różne pokoje i style w zakładce poświęconej inspiracjom, aby znaleźć najbardziej pasującą do Ciebie domową galerię ścienną. Znajdź inspirację, dzięki której dobierzesz do siebie różne plakaty i stworzysz atrakcyjnie wyglądającą domową galerię ścienną.

Regularnie aktualizujemy naszą ofertę tworząc nowe galerie ścienne dopasowane do różnych pór roku i najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Kupując nowe wzory plakatów i tworząc za ich pomocą nowe kombinacje, łatwo zmienisz wystrój swoich wnętrz, dopasowując go do aktualnego nastroju w przystępnej cenie. Znajdziesz tutaj galerie ścienne dostosowane do poszczególnych pomieszczeń oraz wystroju wnętrz. Możesz na przykład kupić kolaż z plakatami do kuchni, z pięknymi fotografiami do wnętrz urządzonych w nieco bardziej nowoczesnym stylu lub stylową galerię ścienną do salonu przedstawiającą minimalistyczne ilustracje, które idealnie komponują się z pomieszczeniami w stylu skandynawskim.

W przypadku każdej galerii ściennej możesz dowolnie dopasowywać motywy i rozmiary, rodzaje ramek i passe-partout, a także inne akcesoria do plakatów, aby stworzyć niepowtarzalny kolaż. Możliwości są niezliczone – wystarczy, że dasz swojej wyobraźni pole do popisu. Znajdź stylowe inspiracje, które pomogą Ci w uzyskaniu odpowiedniego wystroju wnętrz i kup galerię ścienną, która najbardziej przypadła Ci do gustu.

Szybka
dostawa

Wysokiej klasy papier
i nadruk

Bezpieczne
płatności

Trustpilot
opinie/opinii

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Kontakt

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne