DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
|
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
DOSTAWA W 3-7 DNI ROBOCZYCH
DOSTAWA GRATIS OD 199 ZŁ*
PLAKATY
Ramki
Ściany z obrazami
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Razem
Do darmowej dostawy brakuje
Kasa
0 Produkty
Kontynuuj zakupy
Kasa
Washi tape
W tej kategorii znajdziesz różne wzory taśm washi. Stwórz pełną uroku dekorację, łącząc ramki, klipsy i taśmy w kolażu obrazów. Użyj taśmy washi, prostego i stylowego sposobu mocowania plakatów! Doskonale nadaje się do pokoju dziecięcego, na tablicę na ścianę lub biurko. Użyj jej także, kiedy chcesz uniknąć wiercenia otworów w ścianie.
Filtr
Wybierz kategorię
Filtr
Sortowanie

Taśma washi

Taśma washi to taśma dekoracyjna, która ma przeróżne zastosowania. A to dzięki temu, że jest jednocześnie praktyczna i łatwa w użyciu! Taśma washi z łatwością przykleja się do prawie każdej powierzchni, nie uszkadzając jej ani przedmiotu, który jest nią przymocowany. Jeżeli podczas przyklejania się pomylisz, bez trudu oderwiesz taśmę i przykleisz ponownie — pamiętaj tylko, że powierzchnia pod taśmą musi być równa.

Taśma washi to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcesz powiesić plakaty bez wiercenia otworów w ścianie. Taśma washi dobrze przykleja się do plakatu, ale nie pozostawia kleju ani śladu, jeżeli zmienisz zdanie. Znajdziesz u nas taśmę washi w różnych kolorach i wzorach, dzięki której udekorujesz swoje plakaty. Taśma washi stanowi doskonałe rozwiązanie do pokoju w akademiku lub do pokoju dziecięcego. Pozwala powiesić obrazy i z łatwością je wymienić. Taśmy washi można także użyć do udekorowania ściany wspaniałymi wzorami oraz do personalizacji przedmiotów osobistych, na przykład komputera, uchwytu na długopis lub półek. Jedyne ograniczenie stanowić będzie Twoja wyobraźnia! Na stronie internetowej Desenio znajdziesz taśmę washi w kolorze złotym, czarnym i białym, jak również wzorzystą taśmę dekoracyjną w paski, zygzak i inne motywy. Kup taśmę washi do plakatów, dekoracji i wykorzystania w pracach ręcznych. Uwolnij swoją kreatywność!

×
Kontynuuj zakupy
Kasa
Kontynuuj zakupy
Kasa

Uzupełnij swoją ścianę z obrazami

Dodaj do zestawu obrazów na ścianę

Nie pokazuj ponownie
FemmeART
Libresse X Desenio

CHOOSE YOUR COUNTRY

Plik musi być mniejszy niż 5 MB. Dopuszczalne rodzaje plików: GIF, JPG, PNG


Karta podarunkowa

Twoja karta podarunkowa właśnie została aktywowana. Jej wartość zostanie odjęta przy kasie.
Kontynuuj zakupy
Usuń kartę podarunkową

Obserwuj

Jednego lub większej liczby wybranych artykułów czasowo nie ma w magazynie lub nie można było ich dodać do Twojego koszyka. Następujące artykuły są niedostępne.

Wprowadź swój adres e-mail i wybierz artykuły, które chcesz śledzić.

Obserwuj wszystkie
Kontynuuj zakupy
Kasa

Wybierz lokalizację

Wyszukaj określoną lokalizację, wpisując adres lub przeciągając czerwony kursor na mapie. Po wybraniu lokalizacji, kliknij opcję „Ustaw te współrzędne”, aby potwierdzić i kontynuować.

Ustaw te współrzędne